Videolekce: Masáž tenisákem je mečbol proti bolesti

Pohyb, Psychická pohoda
Tenisák, raketa a síť. Teď nemluvíme o jednom z nejpopulárnějších sportů, ale o svaté trojici pro uvolnění bolesti. Tenisák je totiž skvělá masážní pomůcka, která vám raketově hodí záchrannou síť, když vás trápí ztuhlé svaly. A nejlepší na tom je, že k tomu nic a nikoho dalšího nepotřebujete. Tedy až na lektorku terapeutické jógy Nikol Maio v našem videu, která vám ukáže, jak na to.

Použitím tenisáku jako masážního nástroje stimulujete myofasciální spoušťové body, jinými slovy zatuhlé a bolestivé svalové uzly (tzv. trigger points). Masáží těchto bodů dochází kjejich uvolnění a celkovému pocitu úlevy. Tenisovým míčkem navíc daná místa zpracujete mnohem lépe než například prsty a palci, nehledě na to, že na spoustu bodů, například na zádech, rukou vůbec nedosáhnete. S tenisákem je to ale úplně jiná hra, mnohem přesnější.

Lektorka Nikol vám v krátké videolekci ukáže, jak si rozmasírovat často zatuhlá, napjatá abolavá místa na zádech, pažích, hýždích nebo chodidlech.

Tak klikněte na video a nechte si servírovat úlevu.

Prémiový článek

Čtěte dál ZDARMA!

Stačí jednoduchá bezplatná registrace Vaší
e-mailové adresy a získáte přístup ke kompletnímu obsahu webu. Po přihlášení budete získávat body a za ně čerpat další výhody – slevy na pojištění UNIQA a služby a zboží našich partnerů.
Registrovat se zdarma