lepší život

Zaposlouchejte se do nového podcastu Lepší život

Život, Životní styl
Podcast Lepší život vám přináší rozhovory s neobyčejnými lidmi a audiočlánky, které pro vás mohou znamenat nový impulz nebo důležitou inspiraci. Poslouchejte ho vždy, když potřebujete nový, hezčí a lepší pohled na svět a každodennost okolo nás.

Přinášíme vám nový obsah, kterým bychom chtěli vyjít vstříc všem, kdo si rádi odpočinou od čtení nebo si raději zajímavé informace pouštějí do sluchátek. Podcast Lepší život má pro vás audioverze článků magazínu Patálie, ale i originální rozhovory se zajímavými osobnostmi z Česka i Slovenska.

Lepší život je podcast pro každého, kdo vidí svět optimisticky a rád si udělá radost, i pro ty, kteří procházejí těžším obdobím a hledají podporu a nový impulz. Poslouchejte epizody zaměřené na zdravý životní styl, duševní zdraví, ochranu klimatu nebo finance. Z rozhovorů poznáte život inspirativních lidí, kteří mohou obohatit i vás.

Rozhovory se zajímavými osobnostmi

prvním dílu podcastu najdete životní příběh Dany Emingerové – novinářky, spisovatelky, cestovatelky, expertky na komunikaci a lektorky kurzů tvůrčího psaní. Dozvíte se nejen o tom, jaké je to žít po boku válečného zpravodaje, jak mohou manželé efektivně fungovat při společných projektech, ale i jak její další život ovlivnilo setkání s Arnoštem Lustigem. Napsala o něm také knihu Živel Lustig. Jak se píše kniha, ve které se mísí učebnice světové literatury a tvůrčího psaní se životní filozofií a lechtivými anekdotami Arnošta Lustiga.

Audiočlánky magazínu Patálie

Vybíráme pro vás nejzajímavější témata, o kterých píšeme v magazínu Patálie a připravujeme jejich audioverze. Dozvíte se například, proč se lidem s nemocí zvanou xeroderma pigmentosum přezdívá upíři a kde se nachází vesnice s největším množstvím případů této záhadné nemoci. Co probíhá v hlavách pacientů v kómatu nebo jak může léčit umělý spánek. Poslechnout si také můžete o metodě transplantace bakterií, které vám pomohou zbavit se páchnoucího potu, nebo o tom, co může stát za samovolnou tvorbou modřin.

Naše audiočlánky a rozhovory poslouchejte na podcastových aplikacích Spotify, Google Podcasty a Apple Podcasty.

Foto: Pexels.com