KVÍZ: K jaké psychické nemoci máte největší sklony?

Psychická pohoda
Paranoik, nesnesitelný narcista, nebo kdo vlastně jste? Zjistěte to teď!

psychokviz

Použili jsme vynikající testy bývalého agenta FBI Joea Navarra, zapracovali připomínky českého psychologa a sestavili jsme kvíz, ve kterém zjistíte, jestli náhodou nemáte blízko k některé z nesnesitelných a nebezpečných osobností.

Kdo je autor bestselleru Nebezpečné osobnosti, ze které jsme použili část testů? Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent kontrarozvědky a poradce pro neverbální komunikaci. Tento specialista na profilování pachatelů trestných činů je taky autorem oblíbených hitů Jak prokouknout druhé lidi, Jak prokouknout kolegy i obchodní partnery nebo Jak poznat, když vám někdo lže. Všechny můžete pořídit pěkně česky v nakladatelství Grada.  

Joe Navarro, Nebezpecne osobnosti, FBI, Grada
Náš kvíz jsme upravili, abyste mohli otestovat sami sebe. Knížka je naopak postavená tak, abyste mohli otestovat lidi okolo, takže ji berte jako pokračování našeho kvízu. No a když vám vyjde, že byste si na někoho měli dávat majzla, autor vám taky poradí, jak se jeho vlivu bránit.

Možná se vám zdá, že mluvíme o nějaké zdánlivě úzké skupině psychopatů, které vídáme možná tak ve filmech. Ale nenechte se mýlit. Ve skutečnosti se s nimi nejspíš setkáváte i vy vcelku běžně, v každodenním životě. Jsou to vaši šéfové, příbuzní i partneři. A můžete to být i vy sami nebo kousek z vás. No a proto tady máme tenhle kvíz. Abyste to věděli jistě.

Jestli to necítíte úplně přesně tak jak je to napsáno, zaškrtávejte vám nejbližší odpovědi:

[viralQuiz id=11]

Upozornění: Protože jsme po všech těch článcích a rozhovorech (mrkněte sem) začali brát psychické poruchy dost vážně, musíme zmínit, že ačkoli jsme tenhle kvíz konzultovali s odborníky a připravovali ho opravdu pečlivě, neberte ho smrtelně vážně. Je to přece jen spíš zábava. Skutečný posudek vám může dát pouze odborník po osobním rozhovoru a vyšetření.

Pokud vám z někoho ve vašem okolí naskakuje husí kůže, kupte si knihu Joea Navarra a Tonii Sciarry Poynter. Najdete tam, jak zjistit, jestli je vážně nebezpečný. A taky rady, jak s ním vycházet. A přežít. A když se zaregistrujete k odběru našeho newsletteru (na stránce dole), můžete tuhle prima knížku vyhrát!

#Jan Strmiska

A jestli už jste to neudělali, určitě navštivte náš portál o duševním zdraví a simulátor duševních poruch: Psychoprojekt: Zešílet můžeme všichni.

Vyhodnocení je dostupné až po přihlášení

Přihlášení uživatelé mají přístup ke kompletnímu obsahu tohoto webu. Pokud se přihlásíte, můžete také objevit řadu výhodných nabídek UNIQA a našich partnerů.
Registrovat se zdarma

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

13-qu

%%description%%

%%description%%

Loading...