Prémiová zóna magazínu Patálie – nenechte si ujít její odměny a výhody!

Příspěvky
Staňte se členy prémiového klubu! Jinde byste za svůj účet nejspíše platili, tak to ale u nás nefunguje. Stačí si pouze vytvořit účet, přes který se budete přihlašovat do Prémiové zóny. Budete mít přístup k bonusovým článkům a dalšímu obsahu, který bude pro ostatní uživatelé nedostupný.

Najdete tu různé kvízy, testy, praktické e-booky, jídelníčky, rozhovory se zajímavými osobnostmi, a především praktické rady od koučů, jak na psychickou pohodu.  Navíc si můžete uložit obsah, který vás zaujal či bavil a mít ho neustále po ruce.  

Odměny za nasbírané body? Máte se na co těšit! 

Máme pro vás nejen skvělý a unikátní obsah, ale také motivaci, proč si ho nenechat ujít. Za svou aktivitu v Prémiové zóně sbíráte body, které můžete proměnit v konkrétní odměny. Počítá se každé přečtení článku, vyplnění kvízu nebo zhlédnutí videa. To vše bezplatně. Co na to říkáte, navnadili jsme vás, proč se dozvědět něco nového?

Pokud vás zajímají konkrétní odměny, které můžete získat díky prémiovým bodům, mrkněte zde. Můžete získat slevy na nejrůznější pojistné produkty od UNIQA – například až 30 % na pojištění nemovitosti a domácnosti nebo výhodnější povinné ručení. Tím ale nekončíme, protože máte k dispozici také slevy od našich partnerů jako je Lékárna.cz, Adventure Menu, 4camping nebo Sens Foods, aneb zdravé jídlo budoucnosti.  

Ve shrnutí je Prémiová zóna výsledkem naší snahy web stále posouvat, zlepšovat a přizpůsobovat tak, aby co nejvíce vyhovoval vám, našim čtenářům. Nechceme žádné platební hráze, ale virtuální místo, kde se vám otevře nový prostor, pro to dozvědět se co nejvíce a žít díky tomu naplno… Navíc s možností využít perfektních slev a bonusů.

Přidejte se do Prémiové zóny magazínu Patálie.