S Klientským portálem moje UNIQA budete mít život o něco jednodušší

Finance
Klientská zóna moje UNIQA usnadní uživatelům správu všech pojistných smluv online a poskytne jim veškeré informace přehledně na jednom místě. UNIQA se tak díky uplatnění všech svých zkušeností snaží vyjít vstříc požadavkům klientů.

Vylepšená verze Klientského portálu moje UNIQA vám přináší jednoduchou správu vašeho pojištění, investičních produktů a důchodového spoření. Moje UNIQA přináší přehled všech smluv na jednom místě, také máte k dispozici ke stažení kopie smluv, daňové i roční výpisy. Pojmenování smluv je nyní jednoduše na vás.

Věděli jste, že Klientský portál moje UNIQA můžete využívat kdykoliv a odkudkoliv? Služba je dostupná prostřednictvím počítače, mobilního telefonu i tabletu. 

Přestěhovali jste se nebo máte nové telefonní číslo? Nemusíte běžet na pobočku, změnu osobních údajů provedete online. Na dálku s pomocí svého počítače také vyřídíte online veškerou elektronickou komunikaci ohledně penzijních a investičních produktů nebo vyřešíte vše ohledně hlášení škod.

Jak se přihlásit k moje UNIQA?  

  • Při prvním přihlášení zadáte číslo smlouvy s UNIQA.
  • Na mobilní telefon vám přijde jednorázový PIN kód, se kterým se přihlásíte do klientského portálu.
  • Pokud chcete provádět změny ve svých dokumentech, potřebujete získat status ověřeného klienta. To provedete tak, že do svého profilu nahrajete kopii osobního dokladu, ze kterého bude patrné vaše jméno, příjmení a datum narození.
  • Po schválení dokladu si můžete služby moje UNIQA užívat naplno.  

Tip pro vás: Do Klientského portálu moje UNIQA se můžete přihlašovat pomocí bankovní identity. Odpadne vám nutnost nastavit heslo, máte ihned status ověřeného klienta a můžete provádět veškeré změny okamžitě.

Hlášení pojistných událostí online

Nikomu nepřejeme vytopený dům nebo autonehodu. Pokud se to však stane, kvůli pojistné události nemusíte nikam telefonovat. Událost nahlásíte online a stav již nahlášené události můžete sledovat. Ve svém profilu také naleznete fotodokumentaci škody.  

Platby za pojistné produkty či investice provedete jednoduše pomocí QR kódu. Úhradu smlouvy můžete realizovat prostřednictvím platební karty přímo z Klientského portálu moje UNIQA.

Investujte jednoduše  

Investujete? Stavy svých investic a zůstatků na smlouvách v portálu moje UNIQA také najdete. Novinkou v rámci investičních smluv je možnost zadávání odkupů online i bez podepsání dodatku ke smlouvě pomocí formuláře s názvem Aktivní operace.

Foto: Pexels.com