Aloha! O'Neill znovuvynalezl surfařské filmy! Tohle prostě musíte vidět.

Životní styl
O’Neill, vynálezce neoprenu, oslovil šest špičkových filmařů, kteří nemají nic společného se surfem, aby nám otevřeli oči. Povedlo se! Stereotypy jsou zapomenuty, je tady něco nového a krásného: minutové filmy plné krásy a emocí. Tak jako málokterý celovečerák. Filmový festival O’Neill Unreasonable obsahuje pouhých šest filmů a všechny stojí za to. Exkluzivně zde na Vimeo. Aloha Nalu (2:46) Krátký film […]

O’Neill, vynálezce neoprenu, oslovil šest špičkových filmařů, kteří nemají nic společného se surfem, aby nám otevřeli oči. Povedlo se! Stereotypy jsou zapomenuty, je tady něco nového a krásného: minutové filmy plné krásy a emocí. Tak jako málokterý celovečerák. Filmový festival O’Neill Unreasonable obsahuje pouhých šest filmů a všechny stojí za to. Exkluzivně zde na Vimeo.

Aloha Nalu (2:46)

Krátký film Stevena Brianda. Jaké to je, když začnete surfovat ve dvou letech? Krásná holka, krásný oceán, krásná kamera. Úžasná hudba od producenta jménem Aten Rays.

Waveform (2:49)

Americký umělec Stefan Nadelman a jeho experiment. Sekvence plné akce, barev a explodujícího pohybu.

Antonym – Beyond the Waters (1:40)

Švédský režisér Johan Perjus a Fresteh Pilan přesunuli surfing na nejsušší místo planety.

A Perfect Storm (2:15)

Surfař Mark Mathews specializující se na velké vlny mluví o… lásce.

Endless Ocean (1:36)

Je oceán opravdu nekonečný? Oliver Würffell z Německa pracuje s gify velmi artovým způsobem.

Circle in the Rock (10:58)

Máte rádi filmy od Christophera Nolana? A co Cronnenberg? Tak to si určitě užijete tohle. Celovečerák v 10 minutách. Víme, kdo jsme?

→ PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Otestovali jsme umělou vlnu v Letňanech. Je Surf Arena opravdu simulátor surfu?

#Jan Strmiska