Soutěž o 3-měsíční členství v Gymbee

Soutěž o poukazy: Která je vaše nejoblíbenější pohybová aktivita?

Pohyb
Vleže, nebo ve výskoku? Raději chůze než běh? Rozbouřené vlny než klidná jógamatka? Každý máme tu svou oblíbenou pohybovou aktivitu. Jaká je ta vaše? Podělte se o to s námi a vyhrajte super cenu!

Čistota je půl zdraví, veselá mysl je půl zdraví. No ale co ty ostatní položky ze seznamu? Pojďme si říct na rovinu, že udržet si dobré zdraví a fyzickou kondici nám někdy dává pořádně zabrat. A proto se vám to my tady na Patálii snažíme ulehčit!  

V nedávném článku o tom, jak si udržet zdraví v novém roce, jsme vás spolu s Gymbee zásobili deseti rychlými a snadnými tipy. Už jste některý z nich vyzkoušeli? Snažíme se přinášet inspiraci pro to, jak se správně hydratovat, odpočívat, otužovat se, jíst a také hýbat! Sport totiž ke zdravému tělu neodmyslitelně patří. A který jste si oblíbili vy?  

SOUTĚŽ 

Podělte se s námi o svou nejoblíbenější pohybovou aktivitu a získejte tříměsíční členství na Gymbee.cz, kde najdete stovky online lekcí a programy z fitness, meditace, jógy a zdravotního cvičení pro lepší psychickou i fyzickou pohodu. 

Soutěž běží na Facebooku UNIQA. Stačí do 16. 2. napsat sem do komentáře, která je vaše nejoblíbenější pohybová aktivita. 

Tři vítěze vylosujeme 16. února.  

A na jaké online lekce se můžete těšit?