Jak škodit v kanclu. Díl 3. #smršťovací fólie

Životní styl
Nejen prací živ je homo officus. Další díl našeho seriálu, ve kterém zlepšujeme náladu na pracovišti. Tentokrát balíme nezbytné věci.

 

SMRŠŤOVACÍ FÓLIE

Ne taková ta tenká, potravinářská. Potřebujete tu pevnější, průmyslovou, jakou používají třeba stěhováci. Velkou roli koupíte v každém hobbymarketu za 150 korun. A když už tam budete, kupte si i ducktape, to je taková ta geniální, legendární, úžasná, stříbrná, pevná lepicí páska. Cena je podobná jako u fólie (záleží na délce a značkovosti) a opravíte s ní všechno v autě, bytě, kanceláři i mezilidských vztazích.

igelit1
Zabalte kolegovi všechno, co v práci má. Já to raději udělal o víkendu a přítomná kolegyně si diplomaticky ničeho nevšímala. Nebo zůstaňte v práci déle. Smršťování světa přeci jen chvilku trvá.
igelit2stamp
Nezapomeňte zapakovat i všechny drobnosti. Krása se skrývá v detailu.
postel
Smršťovací verze na kolej nebo jako dojezd po důkladné party.

 

alobal
Jestli není po ruce fólie, dost se toho dá zařídit i s alobalem.
 
ANTIGRAVITACE ZA 150 KČ

Na start do vesmíru potřebujete právě tu ducktape pásku. Nejgeniálnější věc, co kdy lidstvo vynalezlo. Hned po spreji WD40.

antigravitace pokoj
Není asi nic lepšího než vyzkoušet si pocit, že se všechno kolem mě vznáší jako ve vesmíru…
antigravitace_man
… snad kromě pocitu, že i já sám jsem kosmonaut.
antigravitace_zidle
A je to! Máte padáka.

WC BONUS

A jeden tríček navíc. Máte narcistického autoritativního šéfa? Ten jistě ocení, když využijete jeho korporátní portrét. Nové prostředí dodá té okoukané fotce čerstvý, svěží dojem. A rozšíří ji na místo doposud vyhrazené bohům. Snad jen největší škarohlíd by z takové věci vyvozoval nějaké negativní závěry!

igelit natyWC

#Jan Strmiska