Jak škodit v kanclu. Díl 1. #jídlo

Život, Životní styl
Nejen prací živ je homo officus. Hry podporují tvořivost a dobrou náladu. Pojďme tedy zvýšit výkonnost na pracovišti! Vyzkoušeli jsme zlomyslnosti, které potěší srdce každého kancelářského hajzla.

MAJONÉZOVÝ KOBLÍŽEK

Tak nějak šmejdíte po kanclu a najednou zahlédnete na talířku lákavou pochoutku. Sezobnout, nebo nesezobnout? Věčná filozofická otázka.

V sámošce nakoupíte pár obyčejných koblih a tím, co máte po ruce, do nich uděláte díry. Zručnější se je mohou pokusit lehce vydlabat.
Naplníte podle chuti. Kečup funguje skvěle jako hmota zastupující marmeládu. Nám se ještě více osvědčila majonéza představující pudinkový krém. Pro dobrou aplikaci si určitě kupte balení zakončené špičkou.

Utuž pracovní kolektiv a z někoho si vystřel. Teambuilding na každý den!

Moučkový cukr sice není nutný, ale udělá velkou část důvěryhodného efektu.
prankRazitko2
Nastražíte někde na vyvýšeném místě a už jen čekáte, až přiletí ptáček. Hotovo!

 

DISKO ZUBNÍ PASTA

Ukázalo se, že sehnat dnes sušenky Disko, které mají bílou náplň, je docela problém. Možná je Opavia už nevyrábí, měli je jen Vietnamci. Ale nezoufejte, stejně dobře to funguje i se sušenkami Oreo.

Stačí sušenky a čistě bílá zubní pasta. Pokud si chcete hrát, sežeňte si pastu s výrazně hnusnou příchutí.
discoX
Opatrně rozlepíte, seškrábnete původní náplň a vložíte pastu. Podle našich zkušeností to chce překvapivě hodně pasty. Takže jestli chcete vytunit celé balení, kupte si velkou pastu.
disco33XX
Vylepšené sušenky vraťte zpátky do balení a máte hotovo! Nenabízejte, nechte ležet na stole. Oběť se musí nachytat sama.

A BONUS NAVÍC

Vtipálkům, kterým je to málo, přidáváme ještě několik nápadů mimo naši dílnu. Hned to první určitě nedělejte, jestli nechcete přijít o přátele i zaměstnání. Ale je dobré to znát…

mentoskycz

legoland

K jídlu neodmyslitelně patří i záchod.

#Jan Strmiska