Tired mother, trying to pour coffee in the morning. Woman lying on kitchen table after sleepless night, trying to drink coffee

Audiolekce: Meditační seance pro vyčerpané rodiče

Psychická pohoda
Nemuset fyzicky chodit do práce a vše řešit z klidu domova – před pandemií koronaviru sen, nyní vynucená realita. Uzavření škol a začátek online výuky pak znamenaly velkou životní zkoušku pro rodiče. Neposední uličníci, co rádi objevují venkovní svět, běhají po domě a lezou vám nejen po ramenou, když máte pracovní videohovor. A do toho jim na notebooku pořádně nefunguje Zoom ani MS Teams a neslyší paní učitelku.

Odvádět stoprocentní výkon na dvou frontách jako pracující rodič je neskutečná dřina. Pokud jste tedy vyčerpáním neusnuli s dětmi při čtení pohádek nebo jste během dne zvládli herkulovský úkol a našli si chvilku pro sebe, zavřete oči azaposlouchejte se do naší nové audiolekce. Připravili jsme si pro vás speciální rodičovskou meditaci, která vám pomůže se zklidnit, načerpat energii a znovu si uvědomit, jakou že to vlastně máte kliku. Užijte si to. Jsme s vámi.