Patálie každodenního života a jak vám s nimi pomohou asistenční služby

Život
Zabouchnete si dveře od bytu a musíte shánět zámečníka. Vtom zjistíte, že vám odešla pračka. Rozhodnete se, že se zrelaxujete na kole a během cesty se přetrhne řetěz. Zní to sice jako noční můra, ale myslete na to, že na řešení nejrůznějších situací nejste sami. Pojďme se podívat na asistenční služby, které vás před životními komplikacemi sice neochrání, ale pomohou vám zmírnit jejich následky.

S asistenčními službami máte nejrůznější svízelné situace pod kontrolou. Většina z nás si ve spojitosti s asistenčními službami představí pomoc při řešení nepříjemných situací na silnici – řešení nepojízdného auta, píchlé pneumatiky nebo přistavení náhradního vozidla. S asistenčními službami se ale setkáte také při sjednání cestovního pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo životního pojištění. Při jakých nečekaných situacích můžete asistenčních služeb využít?

IT asistence

Všichni vám neustále opakují, ať svá data zálohujete. Jenže spousta z nás se těmito radami neřídí a při poruše počítače je pryč rozepsaná závěrečná práce i fotky za posledních deset let. Zbydou nám pak jen výčitky a oči pro pláč. S připojištěním Kyber a IT asistence od UNIQA to tak být nemusí.

Specialisté se pokusí obnovit co nejvíce dat z vašeho poškozeného paměťového zařízení, pomohou vám při napadení počítače nebo telefonu hackerem či virem a nápomocní budou také při zneužití platební karty. Můžete využít i vzdálené konzultace při technických potížích. A kdyby na to došlo, asistenční služba vám pomůže při kyberšikaně nebo stalkingu.

pojištění kybernetických rizik

Pro vášnivé cyklisty

Jezdíte rádi na kole? Nenechte si defektem zkazit celý výlet. S připojištěním Cykloasistence můžete jezdit na kole bez obav. Služba se o vás postará v případě poruchy nebo nehody, zajistí vám i odvoz kola z místa vašeho karambolu. A nejlepší na tom je, že máte nárok na neomezený počet zásahů, takže nejste ničím limitováni.

Noční můra v každé domácnosti?

Zabouchnuté dveře. Ideálně když bydlíte sami nebo je celá rodina na víkend pryč. Taková situace se vám může jako naschvál stát ve státní svátek, a ještě ke všemu v nočních hodinách. Cena za zámečníka se může v takových případech vyšplhat celkem vysoko. V rámci pojištění nemovitosti a domácnosti máte v případě zablokovaných dveří nárok na nonstop pomoc.

Potřebujete instalatéra, elektrikáře nebo plynaře?

V pojištění nemovitosti a domácnosti od UNIQA máte zahrnutou i asistenci v případě úniku vody, technické poruchy nebo porouchaného topení. Během potíží v domácnosti se tedy máte na koho spolehnout. A v případě neobyvatelného bytu například kvůli potopě nebo požáru vám pojišťovna zajistí i náhradní ubytování, abyste byli vy i vaše věci v suchu.

Porouchaná lednice nebo pračka

V každé domácnosti se občas něco pokazí. Rozbije se lednice s mrazákem, myčka a jako naschvál přestane fungovat i pračka. Utáhnout celou domácnost a koupit navíc ještě několik nových spotřebičů může být finančně náročné. Věděli jste, že pokud máte spotřebiče mladší sedmi let, máte v rámci pojištění nemovitosti a domácnosti od UNIQA nárok na jejich opravu?

Při poruchách kotle, bojleru nebo klimatizace, které jsou mladší než 10 let, máte rovněž nárok na zajištění jejich opravy.

Asistenční služba jako pomoc při deratizaci a dezinsekci

Užíváte si dovolenou, přijedete domů a za chvíli si na svém těle všimnete svědivých vyrážek. V zavazadle si můžete přivézt štěnice či šváby. Pokud se problém nebude řešit ihned, zamoří vám celou domácnost a bude velmi náročné je vyhubit. Nebo si u vás myši vytvoří hnízdo a váš domov bude za chvíli plný hlodavců.

asistenční služby domácnost

Ošíváte se jen při pomyšlení na nezvané hosty ve vaší domácnosti? Řešit něco podobného není příjemné a doufáme, že vás to nepotká. Pokud ano, můžete se spolehnout na asistenční služby pojišťovny UNIQA, která vám rozmnožené hlodavce nebo hmyz pomůže vyřešit.

Ať už vás potká jakákoliv nepříjemnost, myslete na to, že pokud máte sjednané pojištění s asistenčními službami, nejste na to sami. Uleví vám od nálože stresu a pomohou vám všemožné patálie vyřešit.

Foto: Pexels.com