10 důvodů, proč jsou inlajny lepší než běhání

Pohyb, Život
Nedáte dopustit na běhání? Čtěte deset jasných důkazů, že mnohem lepší je vyrazit ven na inlajnech! Při běhu vás pořád něco táhne k zemi – třeba vyhlídka na kilometry, co máte před sebou, nebo ta těžce vydřená kila navíc, které vám ta mrcha gravitace nechce odpustit… Zato na bruslích máte skvělý odpich a při každém odrazu […]

inline5

Nedáte dopustit na běhání? Čtěte deset jasných důkazů, že mnohem lepší je vyrazit ven na inlajnech!

  1. Při běhu vás pořád něco táhne k zemi – třeba vyhlídka na kilometry, co máte před sebou, nebo ta těžce vydřená kila navíc, které vám ta mrcha gravitace nechce odpustit… Zato na bruslích máte skvělý odpich a při každém odrazu cítíte, že byste se klidně mohli vznést do vzduchu!

1

  1. Běžec se musí soustředit na spoustu věcí – dýchání, správné došlapování, držení těla, terén… Na bruslích maximálně na to, abyste se neusmívali tak moc, že vám z toho do pusy vletí moucha.

  1. Nejste žádný máslo a zvládnete i frajeřinu na rampě? Pak svými tríčky snadno získáte vykulené oči a obdivné povzdechy od celého okolí! Zatímco při běhu maximálně vyděsíte kolemjdoucí infarktovými příznaky, jako je dýchavičnost, rudé fleky v obličeji a protočené panenky.

  1. Jsou vaše oblíbené botky ve stádiu rozpadu? Investice do nejnovějšího modelu s nejvychytanější technologií odrazu a kdovíčeho ještě vás nemine. Na bruslích se vám maximálně ojezdí kolečka, což vyřešíte úplně jednoduše – nová pořídíte za pár stovek.

  1. Na bruslích se nepotkáte s těžkým terénem – po blátě, kamení ani vodě totiž brusle prostě nejedou. Takže vás ani nenapadne sjet mimo příjemnou rovnou cestu.

  1. Na běhání jsou super všechny ty barevné funkční hadříky. Nic ale nevypadá tak dobře jako nohy inlajnistek v kraťáskách!

  1. Běžec se zastaví, kdy chce, ale na bruslích to není tak easy – takže jakmile se objevíte v dohledu, každý vás bude pečlivě sledovat a při sebemenším náznaku pádu se bleskurychle uklidí z cesty.

  1. …a když už jízda skončí parádním karambolem, určitě se najde gentleman, který dívku v nesnázích postaví na nohy. A ještě z toho může být rande! Když omdlíte při běhu, máte leda tak šanci na zásah Greenpeace – propoceného vorvaně ležícího v parku sebere ze země jen málokdo.

  1. Po výkonu si můžete pohodlně zajet pro něco dobrého na zub. Při představě, že byste celou tu vzdálenost k nejbližšímu krámu ještě museli běžet, si radši necháte zajít chuť.

  1. Díky inlajnům budete mít parádně vysportovanou postavu. Konečně oblečete ty super minišatičky, co se doteď jen válely ve skříni, protože vám prostě nebyly. Běhání sice postavu taky vylepšuje, ale upřímně? Brusle jsou větší zábava!