10 aplikací, bez kterých nezafelíte

Budoucnost
Když má jít teenager k obědu, je lepší mu napsat přes WhatsUpp než si urvat hlasivky, protože na hlasové povely už nereaguje. V lepším případě má sluchátka, v horším vás ignoruje. Jaké aplikace je potřeba zmáknout, abyste ho mohli poslat s košem? Zeptali jsme se čerstvé dvacítky. Znechuceně nás sjela pohledem, ale napsala to. A […]

Když má jít teenager k obědu, je lepší mu napsat přes WhatsUpp než si urvat hlasivky, protože na hlasové povely už nereaguje. V lepším případě má sluchátka, v horším vás ignoruje. Jaké aplikace je potřeba zmáknout, abyste ho mohli poslat s košem? Zeptali jsme se čerstvé dvacítky. Znechuceně nás sjela pohledem, ale napsala to. A skvěle!

Faceboook

Způsob, jak žít sociálně bohatý život, aniž byste museli odlepit zadek od židle. Takže pokud zrovna trpíte depresí či chronickým komplexem méněcennosti, můžete si napsat srdceryvný status o tom, jak je svět nespravedlivý. Vy se vybrečíte a ostatní budou šťastní, že je na tom někdo hůř než oni sami. Teda když je vám patnáct. Ve čtyřiceti už to tak úplně nefunguje…

Instagram

Legální kyberstalking. Sledujete životy ostatních a oni na oplátku sledují ten váš. Úchylné? Rozhodně. Základem jsou followeři.

Followeři milují pikantnosti. Takže čím víc pikantních fotek, tím větší úspěšnost.

Hlavně pamatujte, že vaše follow není pro každého. Největší majstři totiž sledují jen hollywoodské hvězdičky.  

Messenger

Chat už dávno není pouhým nástrojem pro prznění češtiny. Pohoršovat ostatní už můžete i pomocí videí a fotek. A když budete příliš v crashi na to, abyste napsali smysluplnou větu, pošlete vzkaz nebo alespoň mapu s vaší aktuální polohou, ať rodiče vědí, kde vás mají hledat.

WhatsApp

Esemesky? Ale no tak. WhatsApp je přeci mnohem pohodlnější. A hlavně zadarmo! Navíc můžete volat celé hodiny, aniž byste později ofňukávali účty za telefon.

Snapchat

Fotky čehokoli a kdykoli. Ať děláte, co děláte, chcete-li se o to podělit, vyfoťte to a pošlete svým přátelům.

Nikoho to sice nezajímá, ale aspoň máte kromě Ordinace nějaký společenský život.

Dubsmash

Hulk, Batman nebo Iron man. Je jedno, koho napodobujete, ve všech případech to končí stejně. Ze snahy o přesvědčivý výkon jste tak mimo, že se ani netrefíte do zvuku. Postrádá to efekt, ale vy to i tak sdílíte.

Youtube

Klasika všech klasik, nemilosrdný žrout času a v posledních letech hlavní oběť všech blogerů. Pardon, vlogerů. Ti nás pravidelně obohacují o nové poznatky a správné postupy při lakování nehtů. V tom lepším případě. V tom opačném nám radí, jak být alespoň z poloviny tak tupí jako oni. Hloubka jejich sdělení je nulová, úspěch monstrózní.

Tumblr

Aplikace pro blogery, kteří jsou příliš neschopní na to, aby se starali o vlastní web. A tak lajkují každou blbost a sdílí gifty s Taylor Swift. Pokud se cítí osamělí, založí si Ask. Ostatní je okamžitě zahrnou otázkami na velikost bot a značku zubní pasty.

VSCO

Fotky bez úpravy jsou jako hranolky bez kečupu – hnusný. Stejně jako všichni, co jsou na nich. Na ošklivé lidi se nikdo dívat nechce.

Pamatujte, že použitím foto editoru děláte dobrý skutek pro nás všechny!

Shazam

Vyhledávač hudby, který nezklame. Většinou. Nepoznáte-li hlas svého oblíbeného interpreta (případně oblíbeného interpreta někoho, s kým se zoufale chcete bavit, ale nemáte o čem) nezoufejte, Shazam to zvládne za vás.