1. Slevy, výhody, služby, produkty a/nebo jiné odměny jsou uživateli přímo poskytovány osobami, které tyto odměny nabízejí.
  2. Pro poskytování uvedených služeb a/nebo dodání produktů specifikovaných v uživatelském rozhraní platformy se použijí obchodní podmínky, dodací podmínky a/nebo jiné právní dokumentace osob, které takové služby a/nebo produkty poskytují.
  3. Tato platforma je určena výhradně pro informování uživatele o slevách nebo jiných poskytovaných výhodách pro specifikované služby a/nebo jiné produkty. Mezi uživatelem a provozovatelem této platformy nevzniká žádný smluvní vztah týkající se zobrazených služeb a/nebo produktů. Uživatel si uvědomuje, že se provozovatel této platformy jakýmkoli způsobem nepodílí na poskytování uvedených služeb a/nebo jiných produktů, tudíž na služby, produkty, slevy, výhody nebo jiné benefity nevzniká vztah k provozovateli této platformy žádný nárok; to platí i při uplatnění práv k odpovědnosti za nedostatky uvedených služeb nebo produktů a při uplatnění práv k odpovědnosti za škodu.