AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.

hledat

Tlapky domů: Kylián, další mourek ze Synkáče

Kylián je druhé kotě ze tří, které ještě nenašly nový domov. Původně jich bylo pět. Kylián je na první pohled kotě kamarád. Je mu asi půl roku. Při focení se sice trochu bál. Zato byl první kdo si nakonec i hrál. Je to vyloženě štramák. Netradičně žíhaný elegán a živý je, no jéje. Dobře vychází […]

Kylián je druhé kotě ze tří, které ještě nenašly nový domov. Původně jich bylo pět. Kylián je na první pohled kotě kamarád. Je mu asi půl roku. Při focení se sice trochu bál. Zato byl první kdo si nakonec i hrál. Je to vyloženě štramák.

Netradičně žíhaný elegán a živý je, no jéje. Dobře vychází s ostatními kočkami a je zvyklý na psy. Bude dobrým společníkem nejen do nepohody, ale tušíme, že i do postele. Zatím je zvyklý být jenom v bytě. Časem se určitě rád proběhne i venku.

Zatím si užívá společnosti svých drahých sester Šarlotky a Odetky, které také čekají až si pro ně někdo přijde. Momentálně je v dobré kondici, odčervený, čipovaný.

druha-1-1000x667

Pokud vám doma chybí parťák, voila, tady ho máte.
Neboli:

Láska je v pruzích skryta a on určitě tě doma bude vítat!
Tak dveře otevři a pozvi ho dál. Čeká tě budoucí myší král!

Zatím se o Kyliána starají www.tetyvakci.cz, konkrétně teta Katka, které klidně můžete rovnou zavolat na tel. 603119756.

https://www.facebook.com/tetyvakci/

Pokud si malého tygra vzít nemůžete, Tety v akci, které nejen kočkám ale i psům zajišťují provizorní domovy, budou vděčné za jakoukoliv pomoc.

Pamlsky, pelíšky, hračky. Budou rády.

ctvrta-1000x667

Nebo pošlete pár peněz na jejich účet. Každá koruna dobrá a věřte, že taková péče, jakou jim tety v akci dávají, není úplně zadarmo a u veterináře musí platit každý. Veškerá pomoc bude vždy doložena fakturami od veterináře.

Kam poslat peníze:
2800485041/2010
Variabilní symbol:  140001

#Lenka Ciznerová

Bude vás taky zajímat: Tlapky domů: Charlotka ze Synkáče