AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.

hledat

Tlapky domů: Huňatý Dred

Seznamte se s Dredem! S nádherným, živým a nenáročným psem. Hustá hříva, jiskrný pohled a lišácký úsměv. Takový je Dred, který posledních pár let strávil na řetězu u boudy. Panička už na něj nestačila. Jak už jméno napovídá, přišel s trochu jiným účesem než vidíte teď. Teď už vypadá jako milý lvíček. Nejedna žena by […]

may_5915

Seznamte se s Dredem! S nádherným, živým a nenáročným psem. Hustá hříva, jiskrný pohled a lišácký úsměv. Takový je Dred, který posledních pár let strávil na řetězu u boudy. Panička už na něj nestačila. Jak už jméno napovídá, přišel s trochu jiným účesem než vidíte teď. Teď už vypadá jako milý lvíček. Nejedna žena by mu barvu jeho melíru a hustotu hřívy záviděla. Je mu něco kolem sedmi let. 

may_5970

Přišel od starší paní, u které byl minimálně pár let uvázaný na řetězu, bez vycházek a pohlazení. A ty má přitom tak rád!  A tak je zatím trochu neohrabaně přijímá. Je aktivní, na vodítku netahá, ostatních psů si nevšímá. Život s ním bude pohlazením na duši. Má toho ještě tolik před sebou a zatím ta nejaktivnější léta prožil uvázaný. Když má opravdu velkou radost točí se a chrochtá!  

may_5945

Kromě perfektního účesu je taky v naprosté kondici. Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený proti ektoparazitům. Zatím se o něj starají holky z Voříškova. Má se tam sice dobře, ale někde opravdu doma by mu bylo určitě nejlíp. Bude spokojený jak venku v dobře zateplené boudě, tak nepohrdne jistě ani teplým pelíškem uvnitř. Je čistotný, nic neničí a nevyštěkává ostatní.  Jeho štěkot zní spíše jak hlas barového zpěváka v 6 ráno. Příjemně zastřeně chraplavý.

Jestli si pejska holt vzít nechcete nebo nemůžete, ale chtěli byste pomoci aspoň nějak, tady je číslo účtu azylového útulku Voříškov: 2500648929/2010. Do poznámky napište: Dred. Jako v každém dalším útulku jsou i ve Voříškově ale rádi i za granule, obojky, vodítka, misky nebo deky. Adresu a všechny další potřebné informace najdete na www.voriskov.cz 

Bude vás také zajímat: Tlapky domů: Bojácná Bella

#Lenka Ciznerová