AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.

hledat

Tlapky domů: Vraťte lásku divošce Sáře

Seznamte se se slepou divoškou Sárou. Sára je kříženec německého ovčáka a amerického pitbula. Takže vysoce mezinárodní materiál. Ale nevidí. Víc než z pitbula má vzhledově rozhodně víc z vlčáka. Jen výraz v obličeji typicky pitbulovsky vysmátý napovídá, že v tom neměc nezůstal sám. 

may_5795

 

may_5827

Upřímně tedy, čekali jsme zuboženého utrápeného psíka. A vyskočila divoška Sára, která hned jak nasála člověčí pachy a vytušila přítomnost obličeje, hned nám vlepila hubana. Je obrovsky zvědavá a má chuť žít! O co víc miluje lidi o to víc ji rozčilují psi. Všichni. Má cukrovku a musí 2 x denně dostávat inzulín a baštit speciální dietní granule. Díky péči předešlých dvou majitelů jsou pro ni její oči bohužel jen krásnou ozdobou. Ale že má ta kukadla jak zrcadla!  

may_5670

Před pár dny  ji čekalo důležité odpoledne, které strávila na operačním sále. Podstoupila operaci břicha. Byly odstraněny nádůrky na mléčné liště a ty poslány společně se vzorkem střev na biopsii. Operace se neobešla bez komplikací a tak místo odchodu domů zůstala Sára na JIPce. O tom, zda půjde domů se stále rozhoduje. Za pár dní budou veškeré výsledky. Věříme, že její trápení brzy skončí a Sára si konečně užije život a bude dělat někomu svoji veselou a zvědavou povahou radost!    

may_5674

Slepým lidem pomáhají speciálně vycvičení psi. Pokud byste věděli o speciálně vycvičeném člověku, tedy o někom, kdo by se byl schopen starat o Sáru. Sem s ním. Pokud vás Sára aspoň trochu vzala za srdce, hodí se každá koruna. Léčba, kterou podstupuje je velice drahá. Sáru přijal BULL AZYL Čáslav i přesto, že mají stop stav a teď je na nás abychom pomohli .

http://www.bullazyl.cz/

Bude vás také zajímat: Tlapky domů: Huňatý Dred

#Lenka Ciznerová