AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.

hledat

Tlapky domů: Charlotka ze Synkáče

V dalším díle naší charitativní rubriky se seznamte s touhle malou, asi pětiměsíční něžnou krasavicí. Přítulná, mazlivá, se smyslem pro nadčasovou módu, vždyť proužky jsou stále in. Je jednou z pěti sourozenců ze Synkáče z popelnice. Francouzskou skupinku z nich udělala teta Katka, která teď o zbylá tři koťata pečuje.

prvni-1000x668

Takže nemusíte až do Paříže, protože tohle kotě na vás čeká v Praze. Minulost má slušnou. Narodila se na náměstí Bratří Synků a tak se předpokládá, že svému místu narození bude dělat čest.

Mimochodem věděli jste, že na tomto pražském náměstí kdysi vítali Masaryka? A než získalo svou novodobou podobu, měl tady i svůj pamětní kámen. Kotětem s dobrou adresou ze Synkáče se teď budete moct chlubit třeba právě vy.

druha-1000x667Charlotka je zvyklá na psy, lidi i ostatní kočky. Momentálně je v dobré kondici, odčervená, čipovaná. Kastraci pak musí zajistit její budoucí majitel.

Zatím se o ni starají Tety v akci.

Její dočasná máma o ní říká, že je to opravdový mazel. Při focení byla trochu vyděšená, ale nedivte se. Byla prvně na výletě a tak se úplně necítila. Zatím zvyklá pouze doma. Ale venku by se jednou taky určitě ráda proběhla. Pokud chcete vědět víc, klidně Katce zavolejte na 603 119 756.

ctvrta-1000x668Pokud si malého tygra vzít nemůžete, Tety v akci, které nejen kočkám, ale i psům zajišťují provizorní domovy, budou vděčné za jakoukoliv materiální pomoc typu pamlsky, pelíšky či hračky.

Nebo můžete poslat pár peněz na jejich účet. Každá koruna dobrá a věřte, že taková péče, jakou jim Tety v akci dávají, není úplně zadarmo, a u veterináře musí platit každý. Veškerá pomoc bude vždy doložena fakturami od veterináře.

Kam poslat peníze:

Číslo účtu: 2800485041/2010
Variabilní symbol:  140001

#Lenka Ciznerová

Bude vás také zajímat: Tlapky domů: Vraťte lásku divošce Sáře