AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

Naše domovy jsou prolezlé internetem. A tak to má být

Nejsou tak dávno ty časy, kdy jedinou sítí, se kterou jsme se doma museli potýkat, byla pavučina. Dnes už jsou v síti celé naše domácnosti a rozhodně není potřeba, abychom kvůli ní někde běhali se smetákem. No, spíše naopak…

Nejsou tak dávno ty časy, kdy jedinou sítí, se kterou jsme se doma museli potýkat, byla pavučina. Dnes už jsou v síti celé naše domácnosti a rozhodně není potřeba, abychom kvůli ní někde běhali se smetákem. No, spíše naopak…

Ačkoliv se na oko postupné digitalizaci našich životů bráníme, někde v hloubi duše musíme uznat, že nám internet a technologie prostě usnadňují život. A to nejen v zaměstnání, ale i doma. Samozřejmě, samotná elektrifikace už na našem pohodlí odvedla kus poctivé práce, teď jsme však svědky další, nebojme se říct, REVOLUCE. Čím dál více z domácích povinností už dnes dokážeme obhospodařit právě po síti.

No, jen se nad tím zamysleme! Třeba řadu domácích spotřebičů už hravě zvládneme pár ťuky v mobilu. Večer přijde návštěva a doma je nastláno jako v chlévě? Pošlete z práce do boje svůj robotický vysavač. Vracíte se z dovolené a nechcete mít doma jako na severním pólu? Pohrajete si na dálku s termostatem. Jste lehce paranoidní a nemůžete se zbavit pocitu, že doma není něco v pořádku? Stačí zkontrolovat kamery. Sledujete nervy drásající horor a v tom někdo nečekaně zvoní u dveří? Vyhněte se infarktu díky připojení k videotelefonu. Užíváte si intimních chvil a chcete tomu dát řádné “osvětlení”? No přece nebudete vstávat a chodit k vypínači!

A taková “internetizace” se už podepsala i na jedné z našich nejoblíbenějších relaxačních činností: sledování telky. Dnes už naštěstí nejsme omezení jen tím, co dávají na jedničce, dvojce, Nově a Primě. A ne, nemluvíme tady o existenci TV Barrandov. Většina televizí už má dnes totiž připojení k internetu a to znamená mnohem více možností zábavy, než jsme si kdy my, děti z devadesátek, vůbec dokázaly představit. A tak i nejspíše mnohem více času strávené u ní. I když je to vůbec pravda?

Podle posledních průzkumů Češi tráví u televize v průměru o 31 minut déle než před deseti lety, zároveň se ale na samotnou televizi tolik nesoustředí, protože u toho zároveň surfují po síti na mobilu nebo tabletu. Co u toho asi tak dělají? Možná, že právě objednávají rodinný nákup, zkoumají co k večeři, prohlíží si rodinná alba, hledají někoho, kdo by jim vyvenčil psa, shání instalatéra anebo si právě jen tak z gauče u AXA sjednávají pojištění domácnosti. A možná taky všechno zároveň. No, není ten dnešní svět krásný?

Podívejte se, kolik času vám může internet ušetřit za jediný den:

 

Infografika domácnost a používání internetových aplikací

Buďte doma jako v bavlnce. Za všech okolností.

Pořiďte si výhodné pojištění domova, abyste se měli o koho opřít i v případě nečekané události. Nechte nám své jméno, telefon a profík z pojišťovny AXA se vám brzy ozve.

Uděluji souhlas společnostem finanční skupiny AXA v České republice, tj. AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní společnost a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Management Services s.r.o., aby zpracovávaly moje osobní údaje v rozsahu: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, a to za účelem:
- nabízení produktů těchto společností,
- zasílání obchodních sdělení (elektronická forma nabízení produktů a služeb),
- automatizovaným zpracováním osobních údajů s cílem přizpůsobit obchodní nabídku Vašim individuálním potřebám,
- předávání osobních údajů ve stejném rozsahu obchodnímu partnerovi AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.,
- výzkumů trhu a průzkumů spokojenosti s využívanými produkty a službami,
přičemž takovýto souhlas uděluji na dobu trvání smluvního vztahu s kteroukoliv ze jmenovaných společností a následně i po dobu 5 let po skončení takového smluvního vztahu. Pokud se nestanu klientem žádné ze společností AXA, uděluji souhlas na dobu 5 let od tohoto udělení.
Dále bychom Vás chtěli informovat, že udělený souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat, buď telefonicky na AXA lince +420 292 292 292 nebo písemně e-mailem na info@axa.cz, nebo korespondenčně na adrese AXA, Úzká 488/8, 602 00 Brno.
Zároveň potvrzujete, že jste se seznámili s textem Infomačního memoranda. Jeho textaci najdete na webových stránkách na www.axa.cz/osobni-udaje/. (skrýt text)