AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f
hledat

KVÍZ: Jak moc podléháte předvánočnímu stresu?

Loni jste se rozhodli, že už se tím tenhle rok nebudete tak stresovat, dárky vyřešíte v listopadu a týden před Vánoci už si dáte jen nohy nahoru a budete nechápavě kroutit hlavou nad okolním spěchem? Jaké jsou vaše šance udržet si vnitřní mír si otestujte v našem kvízu.

Share the quiz to show your results !


Jen nám ještě řekněte kdo jste a my vám prozradíme výsledek!

Ohrožuje vás předvánoční stres? Jsem %%personality%%!

#Simona Ó.

Lidská psychika je komplikovaná a bohatá na nejrůznější zákoutí, o jejichž existenci často nemáme tušení. My jsme se do nich zevrubně ponořili a vytvořili pro vás speciální microsite včetně simulátorů několika psychických poruch. Vyzkoušejte si, jak duševně nemocní vidí svět a možná, že si budete umět lépe představit, čím procházejí…

Vyzkoušejte taky: KVÍZ: Ohrožuje vás deprese nebo syndrom vyhoření?

Postarejte se o svou rodinu, dokud můžete.

Život vám může zkomplikovat nejen úraz, ale i delší nemoc. I když si myslíte, že jste jako rybička. Nechte nám své jméno, telefon a profík z pojišťovny AXA se vám brzy ozve.

Poskytuji dobrovolně souhlas se zpracováním mých shora uvedených osobních údajů (jméno, příjmení, telefonní číslo) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. (dále jen „Zákona“) pro účely marketingových a reklamních aktivit společností Creative Dock s.r.o. a AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní fond a.s., AXA životní pojišťovna a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Česká republika s.r.o., AXA ASSISTANCE, s.r.o. a Inter Partner Assistance, organizační složka (dále společně jen „Společnost“), ať už přímo nebo prostřednictvím finančních zprostředkovatelů a smluvních partnerů Společnosti. Souhlas uděluji na dobu následujících 5 let a zároveň potvrzuji, že jsem byl seznámen se svými právy podle §§ 11 a 21 Zákona. (skrýt text)