AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

KVÍZ: K jaké psychické nemoci máte největší sklony?

Paranoik, nesnesitelný narcista, nebo kdo vlastně jste? Zjistěte to teď!

psychokviz

Použili jsme vynikající testy bývalého agenta FBI Joea Navarra, zapracovali připomínky českého psychologa a sestavili jsme kvíz, ve kterém zjistíte, jestli náhodou nemáte blízko k některé z nesnesitelných a nebezpečných osobností.

Kdo je autor bestselleru Nebezpečné osobnosti, ze které jsme použili část testů? Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent kontrarozvědky a poradce pro neverbální komunikaci. Tento specialista na profilování pachatelů trestných činů je taky autorem oblíbených hitů Jak prokouknout druhé lidi, Jak prokouknout kolegy i obchodní partnery nebo Jak poznat, když vám někdo lže. Všechny můžete pořídit pěkně česky v nakladatelství Grada.  

Joe Navarro, Nebezpecne osobnosti, FBI, Grada
Náš kvíz jsme upravili, abyste mohli otestovat sami sebe. Knížka je naopak postavená tak, abyste mohli otestovat lidi okolo, takže ji berte jako pokračování našeho kvízu. No a když vám vyjde, že byste si na někoho měli dávat majzla, autor vám taky poradí, jak se jeho vlivu bránit.

Možná se vám zdá, že mluvíme o nějaké zdánlivě úzké skupině psychopatů, které vídáme možná tak ve filmech. Ale nenechte se mýlit. Ve skutečnosti se s nimi nejspíš setkáváte i vy vcelku běžně, v každodenním životě. Jsou to vaši šéfové, příbuzní i partneři. A můžete to být i vy sami nebo kousek z vás. No a proto tady máme tenhle kvíz. Abyste to věděli jistě.

Jestli to necítíte úplně přesně tak jak je to napsáno, zaškrtávejte vám nejbližší odpovědi:

Share the quiz to show your results !


Jen nám ještě řekněte kdo jste a my vám prozradíme výsledek!

KVÍZ# K jaké psychické nemoci máte největší sklony? Jsem %%personality%%!

Upozornění: Protože jsme po všech těch článcích a rozhovorech (mrkněte sem) začali brát psychické poruchy dost vážně, musíme zmínit, že ačkoli jsme tenhle kvíz konzultovali s odborníky a připravovali ho opravdu pečlivě, neberte ho smrtelně vážně. Je to přece jen spíš zábava. Skutečný posudek vám může dát pouze odborník po osobním rozhovoru a vyšetření.

Pokud vám z někoho ve vašem okolí naskakuje husí kůže, kupte si knihu Joea Navarra a Tonii Sciarry Poynter. Najdete tam, jak zjistit, jestli je vážně nebezpečný. A taky rady, jak s ním vycházet. A přežít. A když se zaregistrujete k odběru našeho newsletteru (na stránce dole), můžete tuhle prima knížku vyhrát!

#Jan Strmiska

A jestli už jste to neudělali, určitě navštivte náš portál o duševním zdraví a simulátor duševních poruch: Psychoprojekt: Zešílet můžeme všichni.

Postarejte se o svou rodinu, dokud můžete.

Život vám může zkomplikovat nejen úraz, ale i delší nemoc. I když si myslíte, že jste jako rybička. Nechte nám své jméno, telefon a profík z pojišťovny AXA se vám brzy ozve.

Uděluji souhlas společnostem finanční skupiny AXA v České republice, tj. AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní společnost a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Management Services s.r.o., aby zpracovávaly moje osobní údaje v rozsahu: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, a to za účelem:
- nabízení produktů těchto společností,
- zasílání obchodních sdělení (elektronická forma nabízení produktů a služeb),
- automatizovaným zpracováním osobních údajů s cílem přizpůsobit obchodní nabídku Vašim individuálním potřebám,
- předávání osobních údajů ve stejném rozsahu obchodnímu partnerovi AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.,
- výzkumů trhu a průzkumů spokojenosti s využívanými produkty a službami,
přičemž takovýto souhlas uděluji na dobu trvání smluvního vztahu s kteroukoliv ze jmenovaných společností a následně i po dobu 5 let po skončení takového smluvního vztahu. Pokud se nestanu klientem žádné ze společností AXA, uděluji souhlas na dobu 5 let od tohoto udělení.
Dále bychom Vás chtěli informovat, že udělený souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat, buď telefonicky na AXA lince +420 292 292 292 nebo písemně e-mailem na info@axa.cz, nebo korespondenčně na adrese AXA, Úzká 488/8, 602 00 Brno.
Zároveň potvrzujete, že jste se seznámili s textem Infomačního memoranda. Jeho textaci najdete na webových stránkách na www.axa.cz/osobni-udaje/. (skrýt text)