AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

Když se zdravé stravování změní v nezdravou posedlost

V redakci AXA Health Keeper jsme se už jednou podívali na stravovací mýty, konkrétně na přibírání po snídani s ovesnými vločkami. Tentokrát se pojďme podívat ještě dále.
Téměř všude okolo sebe totiž vidíme návody, jak se zdravě stravovat. Facebook, Instagram, média i nadšení nutriční poradci nás dennodenně zahánějí svými moudry do kouta. Co jíst, co nejíst, jak cvičit nebo kolik kilometrů máme denně ujít.
Když už ručička váhy ukazuje víc, než sneseme, rozhodneme se jít do sebe. Co když se však z počátečního odhodlání stane posedlost? I tady platí, že nic se nemá přehánět. Ale bohužel i tady najdeme takové, co se stali otroky svého zdravého životního stylu.

Jak se zdravě stravovat? Internet a média jsou plné nejrůznějších návodů, kde nás nadšení nutriční poradci dennodenně zasypávají svými moudry. Jak správně cvičit, co jíst, co zase ne nebo jakého počtu kroků máme denně dosáhnout.

Když už se rozhodneme jít do sebe a začneme kontrolovat, co si vkládáme do úst, občas zapomínáme, že se nemá nic přehánět. Z počátečního zdravého odhodlání se totiž může stát nezdravá posedlost.

Celý článek si přečtěte zde.