AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

Nová výzva v  aplikaci Health Keeper – „Každý krok je výhra“

Zpátky do kondice! Po týdnech strávených doma se rozhýbejte s naším ambasadorem Ondrou Synkem. Ujděte 100 000 kroků za 15 dní a vyhrajte sportovní hodinky nebo náramek Garmin.

Není to tak dávno, co se velká část z nás zavřela doma a po několik dalších týdnů až měsíců téměř nevytáhla paty. Sport a fyzická aktivita musely jít v těchto dnech stranou. Brzy jsme se začali zadýchávat třeba už jen cestou z obchodu, svaly se ztrácely před očima. Vždyť průměrný denní počet kroků evropských uživatelů aplikace Health Keeper se snížil dokonce o polovinu!

To už je teď ale naštěstí minulostí. Venku je krásně a nikdo už nás doma nedrží. Proto je ta nejlepší chvíle na to dohnat, co jsme v karanténě zanedbali. Spolu snaším ambasadorem Ondrou Synkem proto přicházíme s již druhou výzvou v pořadí, kterou jsme tentokrát nazvali Každý krok je výhra a která nám pomůže se po karanténě zase pořádně rozhýbat a dostat zpět do formy.  

O co jde?  

Spolu s Ondrou si zkusíte ujít nebo uběhnout během 15 dní celkem 100 000 kroků. Proč? Tou nejlepší odměnou za sportovní výkon je samozřejmě vždy dobrý pocit a podpora zdraví, rozhodli jsme se ale přidat ještě jednu motivaci. Každý, komu se podaří výzvu splnit, získá šanci vyhrát chytré hodinky Garmin vívoactive 4S, Garmin vívoactive 3 nebo fitness náramek Garmin vívofit 4. A to už za to rozhýbání našich těl rozhodně stojí, co myslíte?  

Jak na to?  

Pokud ještě nemáte ve svém mobilním telefonu staženou aplikaci Health Keeper, je na čase to udělat. Stačí si ji zdarma stáhnout z příslušných obchodů saplikacemi – kdispozici je pro iPhony i Android. Abyste mohli využívat veškeré možnosti aplikace včetně výzev a měření sovjí aktivity, je ještě potřeba zaregistrovat se v aplikaci aúčet následně aktivovat přes e-mail, který jste zadali při registraci.   

Potom už k ní jen připojte své chytré zařízení (hodinky nebo náramek) nebo některou z podporovaných fitness aplikací.

Každý krok se počítá 

Po technické stránce už jste připravení a je na čase prověřit tu fyzickou. Klikněte na domovské stránce aplikace na záložku „Výzvy“ v pravém dolním rohu. Pro přidání nové výzvy, klikněte na zelené tlačítko „Přidejte výzvu“ vpravo nahoře. V nabídce speciálních výzev najděte záložku „Každý krok je výhra“ a přidejte ji mezi své výzvy. Od 18. června, kdy se výzva aktivuje, máte čas 15 dní (do 2. července) na to, abyste ušli 100 000 kroků. Pokud výzvu přijmete o pár dní později, nic se neděje, jen budete muset navýšit průměrnou denní dávku a tahle středně náročná výzva se pro vás stane o něco těžší.

Teď už zbývá jen dostatečně chodit a běhat. Jakmile vám aplikace potvrdí, že jste výzvu splnili, máte šanci vyhrát.   

S produkty Garmin za lepšími výkony  

Tři výherci, které vylosujeme z uživatelů, kteří splní výzvu, získají kromě Fitbodů v apliakci i zařízení pro lepší měření své aktivity. Ve spolupráci se společností Garmin jsme pro vás připravili chytré hodinky Garmin vívoactive 4S a Garmin vívoactive 3, které umějí měřit tep ze zápěstí, počítat vystoupaná patra, monitorovat spánek a mnoho dalšího. Využít je můžete i pro mobilní platby Garmin Pay. Třetí výherce pak může získat fitness náramek Garmin vívofit 4 s krokoměrem, výpočtem spálených kalorií a monitorem spánku. Všechny výhry jsou kompatibilní s operačním systémem iOS i Android, takže nezáleží na tom, na jakém telefonu budete chtít svoji aktivitu sledovat.   

Podrobná pravidla soutěže „Každý krok je výhra“ si můžete přečíst a stáhnout zde.