AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

Fotbalisti Dukly a Viktorky vyzkoušeli simulátor stáří. Neskutečná sranda, kdy tuhne úsměv v protézách

Narvete se do podivného japonského obleku a najednou se cítíte jako stařec. Trpět ale může být i zábava a fotbalisté FK Dukla Praha a FK Viktoria Žižkov se experimentů nebojí!

Život začíná jako velká sranda, s postupujícími lety ale začíná mrznout smích. Naše těla se opotřebovávají a reznou. Alespoň taková je teorie. Co ale cítí staří lidé ve skutečnosti? Jak se vžít do těch osob, které nás zdržují v tramvaji, překážejí v Kauflandu a všude na nás hrozí na nás holí? Problém vyřešen. Vyzkoušeli jsme speciální japonské simulátory stáří, které nám zapůjčila firma Linet. Znehybní to klouby, ztuhne vazy, oslepí oči, ucpe uši a zatíží celé tělo. Linet je jednou z předních světových firem na výrobu zdravotnické techniky. Pomocí těchto simulátorů v Linetu testují svá zdravotnická lůžka pro nejrůznější situace.

 

Chtěli jsme vidět, jak tahle výstroj zafunguje na někoho, kdo je opravdu ve formě. Poprosili jsme tedy naše přátele a špičkové fotbalisty Pavla Haška z FK Viktoria Žižkov a Ondřeje Vrzala z FK Dukla Praha, aby si tu pokemonní věc navlékli a vyzkoušeli, jaký je to pocit být uvězněn ve starém těle. Drsné vtípky a skvělý smysl pro humor. Vydrží to klukům navěky?

 

#Jan Strmiska

 

 

Nikdy není pozdě začít spořit na důchod.

Myslete na zajištění ve stáří. Spořit se vyplatí v každém věku. Nechte nám své jméno, telefon a profík z AXA se vám brzy ozve.

Uděluji souhlas společnostem finanční skupiny AXA v České republice, tj. AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní společnost a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Management Services s.r.o., aby zpracovávaly moje osobní údaje v rozsahu: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, a to za účelem:
- nabízení produktů těchto společností,
- zasílání obchodních sdělení (elektronická forma nabízení produktů a služeb),
- automatizovaným zpracováním osobních údajů s cílem přizpůsobit obchodní nabídku Vašim individuálním potřebám,
- předávání osobních údajů ve stejném rozsahu obchodnímu partnerovi AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.,
- výzkumů trhu a průzkumů spokojenosti s využívanými produkty a službami,
přičemž takovýto souhlas uděluji na dobu trvání smluvního vztahu s kteroukoliv ze jmenovaných společností a následně i po dobu 5 let po skončení takového smluvního vztahu. Pokud se nestanu klientem žádné ze společností AXA, uděluji souhlas na dobu 5 let od tohoto udělení.
Dále bychom Vás chtěli informovat, že udělený souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat, buď telefonicky na AXA lince +420 292 292 292 nebo písemně e-mailem na info@axa.cz, nebo korespondenčně na adrese AXA, Úzká 488/8, 602 00 Brno.
Zároveň potvrzujete, že jste se seznámili s textem Infomačního memoranda. Jeho textaci najdete na webových stránkách na www.axa.cz/osobni-udaje/. (skrýt text)