AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

Zpracování osobních údajů

 

Dobrovolně dáváte souhlas společnosti Havas Worldwide Prague a.s. IČ 630 79 054, se sídlem Praha 7, Letenské sady čp.1500 (EXPO 58), PSČ 170 00, aby zpracovávala Vaše osobní údaje v rozsahu e-mailová adresa, a to za účelem:

  • zasílání obchodních sdělení (elektronická forma nabízení produktů a služeb)
  • nabízení produktů této společnosti
  • automatizovaného zpracování a profilování osobních údajů s cílem přizpůsobit obchodní nabídku Vašim individuálním potřebám
  • výzkumů trhu a průzkumů spokojenosti s využívanými produkty a službami
  • předávání osobních údajů ve stejném rozsahu a ke stejným účelům společnostem finanční skupiny AXA v České republice, tj. AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní společnost a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Management Services s.r.o. a AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Přičemž takovýto souhlas udělujete na dobu 5 let od tohoto udělení.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že udělený souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat e-mailem na adrese info@patalie.cz.

Pokud budete požadovat informace týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás kdykoliv obrátit na výše uvedené adrese nebo na e-mail info@patalie.cz. Dále se na nás můžete obrátit i v případě uplatnění práva na výmaz nebo opravu nepřesných nebo úplných osobních údajů, či v případě práva na omezení zpracování a na přenositelnost údajů nebo při uplatnění námitky proti zpracování osobních údajů.

Také bychom Vás chtěli informovat, že můžete kontaktovat i Úřad pro ochranu osobních údajů, pokud se rozhodnete podat stížnost proti zpracování Vašich osobních údajů.

Příručky ke stažení
obrazek

Jak si užít letní tábor

Stáhnout
obrazek

Výluky z cestovního pojištění

Stáhnout
obrazek

Jak si udržet zdravý rozum

Stáhnout