AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.

hledat

Zpracování osobních údajů

Dobrovolně dáváte souhlas společnosti Creative Dock, s.r.o. IČ 289 88 442, se sídlem Zubatého 295/5, 150 00 Praha 5, aby zpracovávala Vaše osobní údaje v rozsahu e-mailová adresa, a to za účelem:

  • zasílání obchodních sdělení (elektronická forma nabízení produktů a služeb)
  • nabízení produktů této společnosti
  • automatizovaného zpracování a profilování osobních údajů s cílem přizpůsobit obchodní nabídku Vašim individuálním potřebám
  • výzkumů trhu a průzkumů spokojenosti s využívanými produkty a službami
  • předávání osobních údajů ve stejném rozsahu a ke stejným účelům společnostem finanční skupiny AXA v České republice, tj. AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní společnost a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Management Services s.r.o. a AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Přičemž takovýto souhlas udělujete na dobu 5 let od tohoto udělení.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že udělený souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat e-mailem na adrese info@patalie.cz.

Pokud budete požadovat informace týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás kdykoliv obrátit na výše uvedené adrese nebo na e-mail info@patalie.cz. Dále se na nás můžete obrátit i v případě uplatnění práva na výmaz nebo opravu nepřesných nebo úplných osobních údajů, či v případě práva na omezení zpracování a na přenositelnost údajů nebo při uplatnění námitky proti zpracování osobních údajů.

Také bychom Vás chtěli informovat, že můžete kontaktovat i Úřad pro ochranu osobních údajů, pokud se rozhodnete podat stížnost proti zpracování Vašich osobních údajů.

Příručky ke stažení
obrazek

Jak si užít letní tábor

Stáhnout
obrazek

Výluky z cestovního pojištění

Stáhnout
obrazek

Jak si udržet zdravý rozum

Stáhnout