AXA Patalie.cz Patalie.cz pojistka proti nudě
f

Odebírejte náš newsletter

Nic to nestojí a už vám nikdy neuteče žádný prima článek.
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

hledat

17 filmů, u kterých budete pochybovat, že jsme vážně homo sapiens

Jsme zvídaví lidé a rozhodli jsme se dozvědět něco o životě. A co je pravdivějšího než pořádná komedie? Takže jsme kouknuli na několik úspěšných hitů a vyděšeně zjistili.., že se rojí neštěstím a hloupostí! No jestli vypadá život takhle, k čemu tady jsme? A ještě se tomu smějem…  Vesničko má středisková  Otík (János Bán) Mentálně zaostalý […]

Jsme zvídaví lidé a rozhodli jsme se dozvědět něco o životě. A co je pravdivějšího než pořádná komedie? Takže jsme kouknuli na několik úspěšných hitů a vyděšeně zjistili.., že se rojí neštěstím a hloupostí! No jestli vypadá život takhle, k čemu tady jsme? A ještě se tomu smějem… 

Vesničko má středisková 

Otík (János Bán) Mentálně zaostalý Otík bydlí ve village, má nadčasová audiofilská sluchátka s mechanickým potlačením hluku a jezdí jako co-pilot v retro trucku V3S. True story. „Už nastavujou zrcadlo?“

Zoolander 1 

Derek Zoolander (Ben Stiller) a Hansel Neskutečně zábavný příběh stupidního modela Dereka a lidí z fashion byznysu. Doporučujeme jedinečnou scénu, ve které jeho stupidní kamarádi zapálí benzinku. (Doporučujeme jedničku, aktuální pokračování už je o ničem. Je tam jen jediná vtipná scéna, a to s Justinem Bieberem).

Hříšné noci

Bruslařka (Heather Graham) Úžasnou Heather zde nominujeme za všechny nekonfliktní blonďaté krásky, které muži tak milují. Kalifornský pornoprůmysl 70. let, režie Paul Thomas Anderson, hrají Mark Wahlberg, Philip Seymour Hoffman… Ten se naštěstí nesvlíká. Zato Julianne Moore dost. Je třeba lákat víc?

Forrest Gump

Forrest Gump (Tom Hanks) Podprůměrně inteligentní člověk, kolem kterého umírá poněkud více lidí, než je zdrávo, ale přitom je to takový ten hodný a šťastný blbec. Nakoupí si třeba akcie Apple, protože se mu líbí myšlenka ovocnářské firmy z Kalifornie. A hlavně svůj život žije podle mouder od maminky a je to krásné. „Máma vždycky říkala, že život je jako bonboniéra. Nikdy nevíte jaký bude.“

 

Hele vole, kde mám káru?

Jesse (Aston Kutcher) a Chester (Seann William Scott) Aston Kutcher, ještě před tím, než se stal filmovým Stevem Jobsem. Jasný důkaz, že s brýlemi člověk vypadá inteligentnější. Blbost tak šílená, že se i zasmějete.

Comeback

Ozzák (Martin Dejdar) Na české poměry vynikající sitcom s roztomile tupým metalákem Ozzákem. Vtipné scénky, dobře vypointované, sympatičtí herci…. povinnost. Jestli vás to štve protože tam urážejí metal, radši se pojištěte – jistě brzo něco ve vzteku zničíte. Zase ale pozor, když to bude úmyslně, tak vám to nikdo neuzná.

AXACZ-73-Liability-728x100

Absurdistán

Celé lidstvo Tenhle film je jiný než ostatní v tomto výčtu. Není tam jeden blbec a zbytek „normální“ občané, ale právě naopak. Průměrně tupý voják a prostitutka se na základě vojenského experimentu dostanou do budoucnosti, kde jsou všichni lidé naprostí debilové. Logika vysvětlení, proč k tomu došlo, je naprosto odzbrojující. A zároveň tak potenciálně uvěřitelná, až to mrazí.

Scary Movie: Děsnej biják

Anna Faris (Hloupá blonýna) Vraždění s usměvem.

Jáchyme, hoď ho do stroje

František (Luděk Sobota) Roli roztomilého nechytrého chlapce zvládá Luděk Sobota ve všech filmech, ale tady se to hodí extra. Ostatně většina Svěrák-Smoljakových filmů je lehce retardovaných českých lidí plná. Nebo jsou navedení? Pamatujete traktor v rybníku?

Hledá se Nemo

Rybička Dory Nevíme, jestli je to rybí alzheimer, nebo obyčejné IQ tykve. Každopádně tahle sklerotická modrá ryba diváky tak zaujala, že nás letos čeká nový film Hledá se Dory.

Homolkovi

Rodina Je opravdu český národ retardovaný? Nebo je to jen naše trapná přirozenost? Kde je hranice? Někdo se tomuhle dokáže smát, jiní dostávají vyrážku a začnou se stydět za svůj genofond.

Protivný, sprostý holky

Karen Smith (Amanda Seyfried) Opět krásná blondýnka. A tentokrát s partou potvor. Takových, jaké jen ženy dokáží být. Krásně jednoduchá zábava. A dokonce nefekální, i když jde o střední školu. Za to přidáváme body!

Blbý a blbější

Lloyd a Harry (Jim Carrey a Jeff Daniels) Dva idioti, kteří šetří na vysněný obchod s červy. jedou přes celé Státy. Nejrůznější šílené historky zábavných idiotů. Chudí, blbí. A ani nepotřebují nikoho, aby je naváděl. Zvládají to sami.

Samotáři

Jakub (Jiří Macháček) Není úplně jasné, nakolik je Jakubova demence způsobena pravidelnými dávkami marihuany. Nicméně jistě si vzpomenete na památnou scénu, kdy je Jakub tak mimo, že ani neví, že má holku. To, že nepozná českou hymnu, už dnes vypadá spíš děsivě. Kdo z nás ještě ví, jak ta písnička přesně zní?

Borat, Bruno, Diktátor, Grimsby

Sacha Baron Cohen Cohen ve většině svých rolí odzbrojujícím ignorováním společenských norem funguje podobně jako šašek vůči středověkému panovníkovi. Nevíte, jestli to je hloupost, nevychovanost nebo genialita. Borat patří mezi perly kinematografie.

Drž hubu

Kentán (Gérard Depardieu) „Malý mentál naprosto neschopný vymanit se z přítomnosti.“ Říká diplomaticky psychiatr. Zkuste to ale říct svému šéfovi. Zní to skoro něžně. Zábavná okouzlující komedie s vězeňskou story.

Durak

Dima (Arťom Bystrov) Tenhle film není o hlupákovi, ale o člověku. o kterém říkají, že je hlupák, protože jde proti zaběhlému zkorumpovanému systému. Údržbář, který zjistí, že ještě tuto noc se pravděpodobně zřítí panelák, ve kterém žije. Co s tím uděláte, když žijete v Rusku? Kromě panáka vodky. A správná odpověď není víc panáků.

Pokud je váš život taky jedna nekonečná série vtipných gagů, ale chcete si užít i šťastný konec, měli byste si bez legrace pořídit pojištění. Shodou okolností vám můžeme jedno doporučit. 🙂

AXACZ-73-Liability-728x100

#Jan Strmiska